19 Січня, 2022 р., 10:52
Олег Синєгубов дав завдання підготувати «ковідні» лікарні до можливого початку чергової хвилі захворюваності
14 Січня, 2022 р., 08:45
Відбулася зустріч  з платниками податків з питань застосування РРО та ПРРО
14 Січня, 2022 р., 08:41
Чи можуть ФОП – платники ЄП другої – четвертої груп проводити розрахункові операції без застосування РРО та/або ПРРО при здійсненні роздрібної торгівлі на території села?
14 Січня, 2022 р., 08:40
Податкова соціальна пільга з ПДФО
14 Січня, 2022 р., 08:38
Харківські податківці роз’яснюють представникам бізнесу податкові нюанси
12 Січня, 2022 р., 12:50
11 січня 2022 року було проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю заступників селищного голови, секретаря селищної ради,  керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, керівників  структурних підрозділів селищної ради.
12 Січня, 2022 р., 12:49
В Україні й на Харківщині, зокрема, триває ревакцинація бустерною та додатковою дозами проти коронавірусу
12 Січня, 2022 р., 12:47
В Україні дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для всіх охочих
12 Січня, 2022 р., 09:11
Ювілярку привітали секретар селищної ради Наталія Колісник, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету  Марине Карпенко.
12 Січня, 2022 р., 08:32
Яким чином та за якими реквізитами бюджетного рахунку сплатити суму збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування? Після подання платником «Звітної»/«Звітної нової»/«Уточнюючої» одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація) автоматично відкривається інтегрована картка платника за відповідною територією та в Електронному кабінеті (приватна частина) в розд. «Стан розрахунків з бюджетом» стає доступна інформація з відображенням реквізитів для сплати задекларованих сум збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – Збір) з можливим використанням однієї із наявних платіжних систем та/або згенерованого QR-коду за кодом платежу 11011100.