09 Лютого, 2022 р., 16:52
Проведено зустріч з платниками податків
09 Лютого, 2022 р., 16:49
Податківці Харківщини провели семінар для платників податків Солоницівської територіальної громади
05 Лютого, 2022 р., 23:34
04 Лютого, 2022 р., 10:28
Якщо Ви непрацююча працездатна особа з числа членів малозабезпеченої сім’ї та виявили бажання провадити підприємницьку діяльність ви маєте можливість отримати фінансову допомогу для організації підприємницької діяльності на оплату витрат на закупівлю обладнання та матеріалів.
03 Лютого, 2022 р., 16:38
02.02.2022 року на базі Харківського районного відділу №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області спільно з представником служби у справах дітей Солоницівської селищної ради Харківського району був проведений захід з неповнолітніми суб’єктами пробації на тему: «Моя країна – Україна».
02 Лютого, 2022 р., 17:10
Шановні жителі Солоницівської громади - учасники антитерористичної операції! Інформуємо Вас про те, що жителі Солоницівської громади, які безпосередньо брали участь в антитерористичній операції чи здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, із відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях у районі її проведення, члени їхніх сімей та членів сімей загиблих учасників бойових дій мають можливість безкоштовного відпочинку у санаторно-курортних закладах Харківської області:
02 Лютого, 2022 р., 08:17
Про застосування РРО/ПРРО та ведення обліку товарних запасів з 1 січня 2022 року
02 Лютого, 2022 р., 08:15
Чи необхідно подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію, якщо ФО володіє коштами, які розміщенні на депозитному (вкладному) банківському рахунку?
02 Лютого, 2022 р., 08:14
Чи має право платник податку, який навчається на військовій кафедрінавчального закладу, на податкову знижку у зменшення оподатковуваного доходу насуму витрат, понесених ним на користь закладу освіти за навчання на військовійкафедрі?
02 Лютого, 2022 р., 08:12
Яким чином здійснюється реєстрація РК?