21 Січня, 2022 р., 15:18
В ході засідання заслухали звіти про роботу структурних підрозділів Солоницівської селищної ради за 2021 рік та погодили оновлений склад комісій, що працюють при виконавчому комітеті.  Затвердили заходи щодо проведення запланованих свят, розглянули питання, що стосуються соціальної служби та служби у справах дітей. Також розглянули  заяви щодо присвоєння поштових адрес житловим та нежитловим будівлям.
21 Січня, 2022 р., 09:06
Терміни сплати збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування
21 Січня, 2022 р., 09:04
Які категорії фізичних осіб-підприємців платників єдиного податку зобов’язані застосовувати РРО та/або ПРРО з 01.01.2022 року
21 Січня, 2022 р., 08:55
Які категорії підприємців платників єдиного податку не ведуть облік товарних запасів за місцем їх реалізації
21 Січня, 2022 р., 08:53
Нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи
21 Січня, 2022 р., 08:49
Про надання електронних послуг нерезидентами на митній території України
19 Січня, 2022 р., 15:24
18 січня 2022 року Солоницівський селищний голова  Андрій ЛИТВИНОВ прозвітував про свою роботу за 2021 рік на відкритій зустрічі з виборцями. Зустріч відбулася у КЗ «Центр культури та дозвілля Солоницівської селищної ради» з дотриманням карантинних норм.  Селищний голова ознайомив присутніх з основними показниками роботи Солоницівської селищної ради за 2021 рік.  Повний текст  було оприлюднено на офіційному сайті Солоницівської селищної ради у розділі «Звітування». Також мешканці громади, які не змогли з певних причин відвідати даний захід мають можливість переглянути запис відеозвіту в соціальних мережах або на офіційному сайті ради в розділі «Новини». Свої побажання можна надіслати поштовим або електронним листом на адресу селищної ради.