Пошук

Новини

30 Червня, 2021 р., 15:23
Інформуємо, що 23-24 липня 2021 року в м. Худжанд (Республіка Таджикістан) відбудеться VII Міжнародний торговий ярмарок «Сугд-2021».
30 Червня, 2021 р., 15:19
Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області попереджає:
23 Червня, 2021 р., 10:31
Солоницівська селищна рада, враховуючи звернення громадської організації "Чугуївська правозахисна група",  інформує про можливість оцінювання якості роботи суду та працівників апарату суду та суддів.
23 Червня, 2021 р., 10:10
ТОВ «Агентство стратегічних рішень "Ші Стретеджіс"» інформує про результати дослідження  щодо проблеми працевлаштування людей інвалідністю , проведеного в рамках спільної ініціативи Міністерства соціальної політики України, проекту Ради Європи «Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні та громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність».
22 Червня, 2021 р., 17:29
В Україні проживає  близько 40 тисяч осіб з інвалідністю по слуху, які мають потребу у самостійному безперешкодному доступі до послуг, які надаються в усіх установах та організаціях, що здійснюють прийом та обслуговування громадян, зокрема це стосується органів соціального захисту населення, медичних закладів.
03 Червня, 2021 р., 16:54
Відповідно до ст.9, ст.13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  Солоницівська селищна рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Солоницівської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Солоницівської селищної ради на 2022 рік».
03 Червня, 2021 р., 16:24
Відповідно до ст.9, ст.13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  Солоницівська селищна рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Солоницівської селищної ради «Про встановлення ставок та  пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Солоницівської селищної ради на 2022 рік».
03 Червня, 2021 р., 15:57
Відповідно до ст.9, ст.13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  Солоницівська селищна рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Солоницівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Солоницівської селищної ради у 2022 році».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь