11 Серпня, 2023 р., 09:40
До уваги жінок які мають статус внутрішньо-переміщених осіб – запрошуємо Вас до участі у проєкті «Стабільне майбутнє».
10 Серпня, 2023 р., 16:11
Управління контролю за підакцизними товарами повідомляє
09 Серпня, 2023 р., 16:44
Головне управління ДПС у Харківській області звертає увагу платників податків – користувачів РРО/ПРРО
08 Серпня, 2023 р., 16:47
Нюанси Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану»
08 Серпня, 2023 р., 16:37
З метою недопущення погіршення ситуації, пов’язаної зі спалахами гострих кишкових інфекційних захворювань, харчових отруєнь, обмеженнями контрольно-наглядових функцій, системними порушеннями законодавства суб’єктами господарювання, діяльність яких пов’язана з харчовими продуктами та питною водою і може призвести до погіршення санітарно-епідемічної ситуації, а також враховуючи зростання кількості реєстрацій гострих кишкових інфекцій у порівнянні з минулим роком та спекотну погоду яка склалася протягом тривалого часу, пропонується до уваги населення громади наступна інформація.
08 Серпня, 2023 р., 09:30
Для яких ФОП застосування РРО/ПРРО є обов’язковим?
04 Серпня, 2023 р., 11:15
Зміни, які чекають платників податків, що здійснюють розрахункові операції у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, у зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану»