Солоницівська селищна рада
Харківська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ОГОЛОШЕННЯ

   

25 Травня, 2023 р., 11:53
Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди ініціює відкриття Центру ветеранського розвитку як осередку підтримки військовослужбовців, учасників бойових дій, інвалідів війни та членів їх сімей.
01 Травня, 2023 р., 18:22
До уваги пільговиків, які у 2022 році отримували пільги по оплаті за житлово-комунальні послуги у безготівковій формі через АТ «Ощадбанк» та не отримали залишків коштів, які утворилися станом на 01.06.2022
03 Квітня, 2023 р., 09:44
Навесні починається наймасштабніше прибирання країни. Тож проведення щорічної Всеукраїнської акції “За чисте довкілля” стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища громади. Акція має на меті перш за все докорінно змінити ставлення населення до проблеми покращення довкілля та санітарного стану територій, на яких ви проживаєте.
31 Березня, 2023 р., 15:51
Солоницівська селищна рада Харківського району Харківської області інформує про проведення конкурсу з відбору виконавця робіт з оцінки земельної ділянки комунальної власності, площею 0,1257 га, кадастровий номер 6322080901:00:000:0334, що розташована за адресою: Україна, Харківська область, Харківський район, с. Дворічний Кут, вул. Сумський шлях, 29.
29 Березня, 2023 р., 14:23
З метою попередження квартирних крадіжок та інших крадіжок майна з житла звертаємо Вашу увагу на необхідність вживання заходів щодо посилення охорони власного майна, встановлення охоронної сигналізації, домофонів, укріплення вхідних дверей, встановлення кодових замків на під’їздах житлових будинків тощо.
28 Березня, 2023 р., 15:44
          З метою з’ясування громадської думки з питання перейменування вулиць, площ,  провулків, в’їздів населених пунктів Солоницівської селищної ради  та залучення представників громадськості до розгляду пропозицій з даного питання, відповідно до ч. 4 ст. 1, ч. 5 ст. 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 898 від 24 жовтня 2012 р., рішення ХL сесії Солоницівської селищної ради VIII скликання від 20.10.2022 року № 13 «Про організацію роботи з перейменування назв вулиць, провулків, в’їздів, проїздів та площ на території Солоницівської селищної територіальної громади» на офіційному веб-сайті Солоницівської селищної ради було опубліковано інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць, площ, провулків, в’їздів населених пунктів Солоницівської селищної ради.(https://solonytsivska-rada.gov.ua/news/1676466092/).
09 Березня, 2023 р., 13:41
Солоницівська селищна рада Харківського району Харківської області інформує про проведення конкурсу з відбору виконавця робіт з оцінки земельних ділянок комунальної власності несільськогосподарського призначення, а саме:

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано