Харківська область, Дергачівський район

ОГОЛОШЕННЯ

На виконання вимог ст. 10 Закону України « Про житлово- комунальні послуги», п.п. 2, 3, 4 розділу II Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, товариство з обмеженою відповідальністю «ДЕРГАЧІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» повідомляє про наміри встановити тариф на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії (на газу)  в смт Солоницівка на рівні 2786,80 гривні за 1 Гкал, в тому числі на виробництво – 2626,88 гривні за 1 Гкал, на транспортування – 94,27 гривень за 1 Гкал, на постачання – 65,65 гривень за 1 Гкал.

14:35 02.06.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Солоницівська селищна рада повідомляє, що за результатами проведеного конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки комунального майна - нежитлових приміщень загальною площею 117,9 кв. м., вбудованих у нежитлову будівлю виробничо-складського призначення по вул. Горького, 25-а в смт Солоницівка, прийнято конкурсні пропозиції фізичної особи–підприємця Жарихіна Юрія Володимировича (місцезнаходження: 61166, м. Харків, вул. Авіаційна, 1, кв. 33).

12:08 12.03.2020