20 Листопада, 2020 р., 22:37
Згідно постанови Солоницівської селищної територіальної виборчої комісії Харківського району Харківської області № 35 від 20 листопада 2020 року, перше пленарне засідання першої сесії Солоницівської селищної ради призначено на 01 грудня 2020 року, яке відбудиться у Вільшанському будинку культури об 18:00 (селище Вільшани, вул. Ганни Шупенко, буд. 9)
02 Червня, 2020 р., 14:35
На виконання вимог ст. 10 Закону України « Про житлово- комунальні послуги», п.п. 2, 3, 4 розділу II Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, товариство з обмеженою відповідальністю «ДЕРГАЧІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» повідомляє про наміри встановити тариф на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії (на газу)  в смт Солоницівка на рівні 2786,80 гривні за 1 Гкал, в тому числі на виробництво – 2626,88 гривні за 1 Гкал, на транспортування – 94,27 гривень за 1 Гкал, на постачання – 65,65 гривень за 1 Гкал.
12 Березня, 2020 р., 12:08
             Солоницівська селищна рада повідомляє, що за результатами проведеного конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки комунального майна - нежитлових приміщень загальною площею 117,9 кв. м., вбудованих у нежитлову будівлю виробничо-складського призначення по вул. Горького, 25-а в смт Солоницівка, прийнято конкурсні пропозиції фізичної особи–підприємця Жарихіна Юрія Володимировича (місцезнаходження: 61166, м. Харків, вул. Авіаційна, 1, кв. 33).