Харківська область, Дергачівський район

Нормативно-правова база

1. Закон України "Про звернення громадян"

2. Постанова Кабінету Мінстрів України від 14 квітня 1997 року № 348 "Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації"

3. Постанова Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 № 858 "Про затвердження Класифікатора звернень громадян"

4. Указ Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування"