Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

Панасюк Марина Віталіївна

Панасюк Марина Віталіївна, народилася 29 квітня 1981 року у місті Харкові. Громадянка України. Освіта вища.

1997 по 2002 навчалася у Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна за спеціальністю «Фінанси та кредит» про що отримала диплом спеціаліста за кваліфікацією «Економіст».

2012 по 2014 навчалася у Харківському національному економічному університеті ім. С. Кузнеця за кваліфікацією «Магістр державної служби»

З 2000 по 2005 працювала в управлінні праці та соціального захисту населення Сахновщинської райдержадміністрації на посаді спеціаліста
І категорії.

З 2005 по травень 2021 року працювала в Департаменті соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації на посаді начальника відділу.

З травня 2021 року працює заступником голови Солоницівської селищної ради з питань діяльності виконавчих органів та координує діяльність:

– відділу соціальних гарантій та охорони здоров’я;

– Служби у справах дітей;

– відділу освіти, культури, молоді та спорту.