Відділ кадрової роботи

Євтушенко Валентина Іванівна

Євтушенко Валентина Іванівна, народилась 27 березня 1963 року  в селищі Солоницівка Дергачівського району Харківської області. Громадянка України. Освіта вища.

В 1986 році закінчила Харківський державний університет ім. О.М. Горького за спеціальністю «Українська мова та література» за кваліфікацією філолог, викладач української мови та літератури.

В 1994 році закінчила Харківський державний університет ім. О.М. Горького, факультет практичної психології та дефектології за спеціальністю практична психологія, за кваліфікацією практичний психолог, дефектолог.

З 2014  року працює в Солоницівській селищній раді. У 2021 році призначена на посаду начальника відділу кадрової роботи Солоницівської селищної ради.