Відділ економічного розвитку та інвестицій

Олексенко Наталія Іванівна

Народилася 29 травня  1963 року у місті Самбір, Львівської області (з 1982 року постійно проживає у Харківській області). Громадянка України. Освіта вища.

2012 - 2016 Харківський національний університет міського господарства  імені О.М. Бекетова. Факультет міського будівництва та господарства. Бакалавр.2016 – 2018 Харківський національний університет міського господарства  імені О.М. Бекетова, Факультет економіки і підприємництво. Магістр.

З вересня 2012 по листопад 2015 працювала на посаді Богодухівського міського голови (7 ранг посадової особи місцевого самоврядування).

2016 – 2020 регіональний консультант Харківського регіонального відділення АМУ.

Голова  Громадської організації «Богодухівська агенція розвитку та євроінтеграції» міста Богодухів.

Помічник депутата Харківської обласної ради.

З 2021 року працює в Солоницівській селищній раді начальником відділу економічного розвитку та інвестицій