Відділ цивільного захисту та мобілізаційної роботи

Івахненко Тетяна Львівна

Івахненко Тетяна Львівна, народилась 21 листопада 1986 року у місті Торез, Донецької області.  Громадянка України. Освіта вища.

2006 – 2011  отримала вищу освіту освітньо-кваліфікаційного за спеціальністю "Професійне навчання. Метрологія, стандартизація та сертифікація в машинобудуванні" та здобула кваліфікацію спеціаліста-метролога, викладача дисциплін в галузі метрології, стандартизації та сертифікації а машинобудуванні.

2013 – 2018 займалась підприємницькою діяльністю у галузі сільського господарства.

З 2020 року працює в Солоницівській селищній раді на посаді начальника відділу цивільного захисту та мобілізаційної роботи.