Служба у справах дітей

Шевченко Наталія Олексіївна

Шевченко Наталія Олексіївна, 18.03.1974 року народження. Громадянка України. Освіта вища. У 1995 році закінчила Харківський державний інститут культури за спеціальністю «Соціальна педагогіка», у 2008 році - Харківський регіональний інститут державного управління Національної Академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління».

В 2008 році нагороджена Почесним званням «Заслужений працівник соціальної сфери України».

З 2018 по 2021 рік працювала в службі у справах дітей Пісочинської селищної ради, з лютого 2021 року – на посаді начальника служби у справах дітей Солоницівської селищної ради.