село Безруків

Назва с.Безруків говорить про те, що тут поширене  прізвище Безрук. В урочищі Безрукого був маєток місцевого пана Безрука, де в довоєнні роки були розміщені дитячі ясла колгоспу ім..Ілліча. Біля села стояли два вітряних млина.  Село Безруків кріпосним не було. Засновниками його, мабуть, були жителі села Вільшани, землі і ліси яких оточували село. Припускають, що село виникло в сер.ХІХст.як хутір. Ще й досі багато мешканців називають його хутором. Це «Данилівка».  До неї входять тваринницькі приміщення і склади. Рішенням ІІ сесії УІІ скликання  від 20.11.2015року Протопопівської сільської ради  пийнято  перейменування вулиць та провулків. З цього моменту вул..Леніна перейменовано на вул..Центральна, а в’їзд Воровського на вул.Озерна. Село оточують два стави. В урочищі Безрукавім на крутосхилах росте ліс: липи, горішник, дикі яблуні та груші. Внизу – озерце.