Перший заступник селищного голови

Дригваль Світлана Анатоліївна

Дригваль Світлана Анатоліївна, народилася 14 травня 1983 року, у місті Харкові.  Громадянка України.   Освіта вища:

2001 – 2004  рр. – Закінчила Харківську Національну академію міського господарства з відзнакою і отримала диплом магістра за спеціальністю: «економіст підприємств».

2012 – 2014 р.р. – Закінчила Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця і отримала освіту за спеціальністю «Державна служба» та здобула кваліфікацію магістра з відзнакою державної служби.

2016 – 2018  р.р. – Закінчила Харківську державну зооветеренарну академію і здобула ступінь вищої освіти магістр з відзнакою за спеціальністю «Менеджмент» освітня програма «Менеджмент» професійна кваліфікація «Магістр з менеджменту організацій і адміністрування», «Менеджмент (управитель) організації» і отримала диплом магістра за спеціальністю: «менеджмент управління».

З 2008 по 2010 року працювала в Малоданилівській селищній раді. З  грудня 2010 року  була призначена на посаду заступника селищного голови – начальника відділу обліку – головного бухгалтера.

З  грудня 2020 року призначена на посаду першого заступника селищного голови до Солоницівської селищної ради.