Пересічанський старостинський округ

Мартиненко Андрій Валерійович

Мартиненко Андрій Валерійович, народився 19 липня 1985 року в смт Пересічне Дергачівського району, Харківської області. Громадянин України. Освіта вища.

2002-2007 навчався в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка, за спеціальністю «Механізація сільського господарства». Здобув кваліфікацію інженера - механіка (диплом магістра з відзнакою).

Після закінчення ВУЗу проходив сільськогосподарську практику за кордоном (Данія) з квітня 2008 року по вересень 2009 року.

2010 – 2015 працював в Пересічанській селищній раді на посадах спеціаліста ІІ категорії  - землевпорядника  та заступника селищного голови.

З лютого 2015 року по грудень 2020 року – працював директором КП «Пересічанський ритуал».

У січні 2021 року призначений на посаду старости Пересічанського старостинського округу.

Пересічанський старостинський округ складається  із смт. Пересічне.

Адреса: 62364, Харківська обл., Харківський р-н, смт. Пересічне, вул. Захисників, буд.5