01 Березня, 2021 р., 14:21
Тарифи на послуги, що надаються КНП "Дергачівська центральна районна лікарня" Дергачівської районної ради за цим посиланням.
23 Лютого, 2021 р., 11:23
З метою приведення нормативно-правового акта у відповідність законодавству, актуалізації вимог щодо здійснення торгівлі на ринках Міністерством розвитку економіки, тогівлі та сільськго господарства України розроблено проект наказу Мінекономіки, МВС, Мінфину " Про внесенння змін до правил торгівлі на ринках", який пропонується зацікавленим суб'єктам господарювання для обговорення.
19 Лютого, 2021 р., 12:20
Державна установа «Фонд енергоефективності» (далі - Фонд) створена Урядом України для підтримки ініціативи щодо енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження, в житловому секторі зокрема.
18 Лютого, 2021 р., 16:07
Згідно Положення про Міністерство цифрової трансформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2019 року № 856, Мінцифри є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сфері надання електронних та адміністративних послуг, та відповідно до покладених на нього завдань, зокрема, здійснює заходи щодо формування та ведення Реєстру адміністративних послуг. На сьогодні Реєстр адміністративних послуг наповнюється інформацією про адміністративні послуги, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. Мінцифри прагне зробити життя українців легшим та простішим, тому було важливо створити єдине джерело повної, достовірної та уніфікованої інформації, яке б дозволило людям орієнтуватись серед великої кількості державних послуг.
16 Лютого, 2021 р., 15:23
 На підставі  наданого до Солоницівської селищної ради листа від ФОП Вакуленко І.Л. селищна рада повідомляє, що згідно вимог п.6.8 «Правил безпеки систем газопостачання НПАОТ 0,00-1,76-15» затверджених Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 15 травня 2015 року № 285, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 08 червня 2015р. №674/27119 всі димові та вентиляційні канали від газових приборів підлягають періодичній перевірці і прочищенню: один - два рази на рік. Перевірка оформляється актом, один екземпляр якого передається газорозподільному підприємству і є одним із необхідних документів для безперебійної подачі газу споживачу.
12 Лютого, 2021 р., 10:25
З метою підтримки інформаційної кампанії про земельну реформу в Україні, надаються для ознайомлення інформаційні матеріали (соціальні відеоролики, зовнішня реклама) за наступним посиланням: http://fex.net/ru/s/arxpry2
10 Лютого, 2021 р., 16:57
Добра та чуйна людина з великим серцем, мудрий керівник, патріот України,  який протягом  довгих років сприяв становленню та розвитку   Солоницівської громади.
04 Лютого, 2021 р., 16:46
 КЗ "Пересічанський ліцей Солониницівської селищної ради" запрошує на постійну роботу вчителя математики 5-11 класів. Телефон для довідок: 05763-44-013, 05763-44-315.
28 Січня, 2021 р., 12:34
Солоницівська селищна рада доводить до відома населення лист ГО "Покоління ЗЕД" про проект "Школа Фермермства 2,0". Детальніше за цим посиланням.
28 Січня, 2021 р., 08:55
Артур Товмасян: Сталий розвиток громад – нова мета конкурсу «Разом в майбутнє»