08 Лютого, 2023 р., 10:49
Визначення мінімального податкового зобов’язання для фізичних осіб – підприємців
08 Лютого, 2023 р., 10:48
Актуальні питання - відповіді про податкову знижку
08 Лютого, 2023 р., 10:47
Податковий календар: 9 лютого
08 Лютого, 2023 р., 10:45
Увага! Конкурс з формування Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави на 2023 рік
03 Лютого, 2023 р., 18:52
Як вступити до штурмових бригад «Гвардії Наступу» - покрокова інструкція
03 Лютого, 2023 р., 18:47
Добровольці, які вступлять до лав бригад, будуть забезпечені соціальними гарантіями 3 лютого під час брифінгу щодо реалізації на Харківщині національної кампанії «Гвардія Наступу» розглянули створення нових штурмових бригад.
03 Лютого, 2023 р., 18:39
В Україні стартує Національна кампанія «Гвардія Наступу» Про це начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов розповів 3 лютого під час брифінгу.
27 Січня, 2023 р., 08:33
Головне управління ДПС у Харківській області нагадує, що фізичні особи – благодійники для включення до Реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації можуть подавати заяву про включення до цього Реєстру в електронній формі.
25 Січня, 2023 р., 14:35
Детальніше про випадки, за яких платники податку – фізичні особи зобов’язані самостійно обчислити суми податку на доходи фізичних осіб та військового збору що підлягають сплаті до бюджету за результатами звітного податкового року шляхом подання до податкового органу податкової декларації, встановлених розділом IV Податкового кодексу України, можливо переглянути за посиланням:
25 Січня, 2023 р., 14:32
Про підтвердження аграріями статусу платника єдиного податку