18 Грудня, 2023 р., 08:07
Регіональний форум «Людський вимір.  Інклюзивні дані для стабільності та розвитку».
18 Грудня, 2023 р., 08:04
   Вітаємо громаду, ще два проєкти розроблені учасниками Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості дали позитивний результат:
14 Грудня, 2023 р., 13:59
Яким чином буде визначатись кількість порушень у сфері використання РРО та/або ПРРО, а саме: за кількістю фактично проведених перевірок або за кількістю фактично встановлених порушень під час однієї перевірки?
14 Грудня, 2023 р., 13:57
Як оформити повернення готівки за товар,
13 Грудня, 2023 р., 08:11
Яким чином покупець зможе перевірити розрахунковий документ (чек), виданий ПРРО, що працює в режимі в офлайн?Яким чином покупець зможе перевірити розрахунковий документ (чек), виданий ПРРО, що працює в режимі в офлайн?
12 Грудня, 2023 р., 14:22
Що таке черевний тиф і як від нього захиститися?
08 Грудня, 2023 р., 10:15
5 грудня 2023 року на території Солоницівської територіальної громади в смт. Вільшани зареєстровано випадок сказу у домашньої кішки. Тварина подряпала жінці кисть лівої руки, а наступного дня пала. Потерпіла почала отримувати антирабічне лікування.
07 Грудня, 2023 р., 10:27
Як здійснити перереєстрацію ПРРО, у тому числі в разі зміни найменування або адреси господарської одиниці, де використовується такий ПРРО?
07 Грудня, 2023 р., 10:25
В які строки СГ (торговці) повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв) за продані ними товари (надані послуги), включаючи товари (послуги), реалізація (надання) яких здійснюється дистанційно?
07 Грудня, 2023 р., 10:23
Нові сервіси в мобільному застосунку «Моя податкова»