До уваги споживачів постуги з централізованого водопостачання!

Дата: 23.04.2024 14:12

Комунальне підприємство "Солоницівське водопостачання" Солоницівської селищної ради інформує про наявність плати за абонентське обслуговування, що надається споживачам  багатоквартирних будинків за індивідувальними договорами про надання послуг з централізованого водопостачання (без обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових систем водопостачання) в селищі Солоницівка та селі Подвірки.

Розпорядження  директора  комунального підприємства "Солоницівське водопостачання" Солоницівської селищної ради від 01.01.2024 № 1 "Про введення плати за абонентське обслуговування"