Харківське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області інформує

Дата: 29.03.2024 10:54

Щодо необхідності щеплення домашніх тварин проти сказу

Харківське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що з метою профілактики сказу домашніх тварин фахівцями Харківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини протягом наступного тижня в період  з  01 квітня по 05 квітня 2024 року буде проводитися подвірний обхід мешканців приватного сектора з метою проведення  профілактичних щеплень собак та котів проти сказу, а саме:

На території Харківського району

У Солоницівській об’єднаній територіальній громаді:

01.04.24 - 05.04.24 (з 09.00 до 14.00) – сел. Вільшани (вет. лікарі Костюк І.Г.,

тел. 097-674-95-53; Сергієнко Т.І.):

01.04.24 – вул. Парківська;

02.04.24 - пров. Весняний;

03.04.24 - вул. Базарна;

04.04.24 - вул. Нові будинки;

05.04.24 –.вул. Ганни Шопенко.

Звертаємося до власників тварин  з проханням забезпечити належні умови для проведення щеплення тварин проти сказу за місцем їх утримання.

У разі неможливості проведення вакцинації в зазначені години, громадяни-власники тварин можуть звернутися до Дергачівської дільниці ветеринарної медицини за адресою:

м. Дергачі, в’їзд Сосновий, 18; Мілєв Віктор Опанасович, тел. 067-577-96-46

Вакцина проти сказу є безкоштовною. Вартість довідки про щеплення, яку видає ветеринарний лікар дільничної (державної) лікарні ветеринарної медицини, становить 11 грн. 05 коп.