Повідомлення про проведення громадського обговорення

Дата: 17.01.2024 10:28

Організація співробітництва територіальних громад

До Солоницівської селищної ради від Малоданилівської селищної ради надійшла пропозиція на організацію співробітництва у формі делегування одному із суб’єктів співробітництва виконання одного чи декількох завдань з передачею відповідних ресурсів.

Це стосується питання надання комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Солоницівської селищної ради дітям Малоданилівської селищної ради послуг, визначених у Положенні про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 245 (зі змінами).

На виконання вимог абз. 2 ст. 6 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», з метою організації проведення громадського обговорення, пропонуємо надсилати свої пропозиції та зауваження з даного питання на електронну адресу селищної ради: solrada@ukr.net.

Термін прийому пропозицій та зауважень: до 31 січня 2024 року включно.