Пошук

Солоницівська селищна рада інформує

Дата: 05.01.2024 15:50
Кількість переглядів: 70

Звіт про громадські обговорення щодо перейменування вулиць площ, провулків, в’їздів населених пунктів Солоницівської селищної ради

З метою з’ясування громадської думки з питання перейменування вулиць, площ,  провулків, в’їздів населених пунктів Солоницівської селищної ради  та залучення представників громадськості до розгляду пропозицій з даного питання, відповідно до ч. 4 ст. 1, ч. 5 ст. 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 898 від 24 жовтня 2012 р., рішення ХL сесії Солоницівської селищної ради VIII скликання від 20.10.2022 року № 13 «Про організацію роботи з перейменування назв вулиць, провулків, в’їздів, проїздів та площ на території Солоницівської селищної територіальної громади» на офіційному веб-сайті Солоницівської селищної ради було опубліковано інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць, площ, провулків, в’їздів населених пунктів Солоницівської селищної ради https://solonytsivska-rada.gov.ua/news/1701803425/ 

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подавалися з 05 грудня 2023 року по 04 січня 2024 року.

Зміст питання, що виносилося на громадське обговорення –

 перелік топонімів Солоницівської селищної ради: вулиці, в’їзди, площі, провулки, які виносяться на громадське обговорення:

С.Сіряки

Вулиця Дружби Народів

Провулок Дружби Народів

 В обговоренні взяли участь жителі Солоницівської територіальної громади шляхом заповнення Google форми на сайті Солоницівської селищної ради в розділі «Оголошення» та "Анкетування та громадські обговорення".

Під час проведення обговорення вищезазначених заходів 100% жителів, які пройшли опитування проголосували за наступні пропозиції:

 

Стара назва

Нова назва

с. Сіряки                                                                                                      с. Сіряки

Вулиця Дружби Народів

Провулок Дружби Народів

Вулиця Народна

Провулок Народний

Звіт про результати громадського обговорення та пропозиції від жителів громади розглянутий на засіданні робочої групи щодо перейменування назв вулиць, площ, провулків, в’їздів населених пунктів Солоницівської селищної ради.

На підставі протокольних рекомендацій буде напрацьований відповідний проєкт рішення та внесений на розгляд сесії Солоницівської  селищної ради на затвердження.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь