До уваги мешканців громади!

Дата: 03.01.2024 16:04

Шановні мешканці Солоницівської громади!

Повідомляємо, що 30 січня 2024 року о 10 годині 00 хвилин будуть проведені громадські слухання відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з питання розгляду:

• «Детальний план території за межами населених пунктів на території Солоницівської територіальної громади Харківського району Харківської області».

Детальний план території – містобудівна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території. Детальний план території у межах населеного пункту уточнює положення генерального плану населеного пункту та визначає планувальну організацію та розвиток частини території.

Замовник генерального плану – Солоницівська селищна рада, виконавець – комунальне підприємство «Харківський регіональний інженерно-консультаційний центр».

Територія обмежена вул. Сумський шлях та вул. Горького в с. Подвірки Харківського району Харківської області.

Замовником визначено перелік земельних ділянок, щодо яких здійснюється проектування:

- 6322056500:03:000:0014 - 6322056500:03:000:0088 площею 142,9569 га цільове призначення 01.03 Для ведення особистого селянського господарства.

За результатами планувальних рішень детального плану території, передбачається розмістити на вказаній території виробничо-складські будівлі, у зв’язку з чим детальним планом території передбачається зміна категорії земель та цільового призначення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення до категорії земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення з цільовим призначенням 11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Проектне цільове призначення земельної ділянки: 11.02

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Виробнича зона.

Місце проведення громадських слухань – приміщення Солоницівської селищної ради за адресою: Харківська обл., Харківський р-н, смт Солоницівка, вул. Визволителів, буд. 6

Пропозиції  громадськості  подаються в письмовій  формі (згідно п.7 Постанови КМУ від 25.05.2011 р. №555 «Про  затвердження  Порядку проведення  громадських  слухань щодо  врахування  громадських інтересів під час розроблення  проектів  містобудівної  документації  на  місцевому рівні») до Солоницівської селищної ради.

Пропозиції громадськості подаються обґрунтованими, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Запрошуємо всіх небайдужих громадян прийняти безпосередню участь в розгляді детального плану території.

З матеріалами цього детального плану території можна ознайомитись в розділі МІСТОБУДІВНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ⇒ ДЕТАЛЬНІ ПЛАНИ ТЕРИТОРІЙ, або за цим посиланням.