До уваги мешканців громади!

Дата: 22.12.2023 16:18

Мешканцям Солоницівської громади повідомляємо

Гепатит А,  або хвороба Боткіна – це гостра інфекційна хвороба ,яка вражає внутрішні органи,  зокрема, печінку.

У 2023 році в Харківській області виявили гепатит А у 11 людей, тому закликаємо притримуватись таких правил:

• Мити руки з милом перед приготуванням і вживанням їжі, після відвідування громадських місць
  • Використовувати для пиття і приготування їжі воду гарантованої якості: у пляшках, кип’ячену, або з джерел централізованого водопостачання
  • Добре мити проточною водою і, за можливості, обдавати кип’ятком овочі,фрукти та ягоди

Окрім дотримування правил, захиститися від гепатиту А можна щепленням у свого сімейного лікаря. Щеплення робиться двома дозами, його можна роботи від однорічного віку.

Дотримуйтесь правил та бережіть себе.