До уваги мешканців громади!

Дата: 22.12.2023 16:14

Пам’ятка щодо попередження людей на водних об’єктах у зимовий період

Солоницівська селищна рада нагадує про загрозливу ситуацію, яка на сьогоднішній день спостерігається на водоймах. Через постійну мінливу температуру на річках та озерах утворюється нестійкий крижаний покров, котрий представляє особливу небезпеку для людей, зокрема, рибалок, дітей, тощо. Щоб зберегти своє життя, слід пам’ятати – перш ніж ступити на лід, дізнайтесь товщину льодового покриву на водоймі. Виходити на лід можно лише тоді, коли його товщина досягне 7 см; для влаштування ковзанки – не менше 10-12 см; робити лунки для риболовлі необхідно на безпечній відстані одне від одного.

Враховуючи високу ймовірність нещасних випадків на льоду, звертаємось до мешканців та гостей громади утримуватись в такі дні від виходу на тонкий лід, який утворився на маленьких озерах та затоках річок, і застерегти від цього своїх дітей.

Бережіть себе.