До уваги внутрішньо переміщених осіб, які потребують прихистку!

Дата: 18.12.2023 20:27

За інформацією виконавчого комітету Тростянецької міської ради Сумської області в громаді створені та працюють 5 центрів для внутрішньо переміщених осіб.

В приміщеннях центрів проведені капітальні ремонти, створені затишні та комфортабельні кімнати, є доступ до інтернету, гарячої та холодної води. Для приготування їжі є кухні, які забезпечені посудом та обладнані побутовою технікою (електричними чайниками, мікрохвильовими пічками), у наявності пральні машини, санвузли та душові кабіни.

В разі необхідності, Тростянецька міська рада Сумської області готова прийняти людей, постраждалих від військових дій російської агресії та надати їм прихисток.

Контактна особа: заступник міського голови Тростянецької міської територіальної громади Волкова Олена Олександрівна, мобільний телефон +380502768395, електронна адреса: elena.a.volkova@ukr.net.