Солоницівська селищна рада інформує

Дата: 18.12.2023 08:04

Вітаємо громаду, ще два проєкти розроблені учасниками Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості дали позитивний результат:

1.Програма Розвитку ООН в Україні безвідплатно та безповоротно передала в якості міжнародної технічної допомоги згідно з проектом "Активізація участі громадян для покращення безпеки громад, зміцнення соціальної структури та підвищення стабільності на територіях, що постраждали внаслідок війни в Україні", зареєстрованого за № 5147 від 25.04.2023 р., обладнання для провадження діяльності Центру надання соціальних послуг Солоницівської селищної ради та подальшого використання: Електровелосипед триколісний з корзиною -1шт., Електровелосипед двоколісний з корзиною -2шт. та Набір для швидкого ремонту. Це дасть змогу більш оперативніше та мобільніше надавати соціальні послуги населенню та зменшить навантаження на соціальних працівників при виконанні ними своїх обов'язків.

2. Програма Розвитку ООН в Україні безвідплатно та безповоротно передала в якості міжнародної технічної допомоги згідно з проектом "Надання мобільних послуг для постраждалого від конфлікту населення на сході України", зареєстрованого за № 4207-07 від 09.02.2023 р., обладнання та меблі для роботи місцевої пожежної охорони Солоницівської селищної ради. Це дасть змогу покращити матеріально-технічну базу МПО та створить належні умови праці команди для якісного виконання своїх обовязків.