До уваги мешканців громади!

Дата: 14.12.2023 11:16

З метою єдиного підходу для коректного нарахування комунальними підприємствами Солоницівської селищної ради плати за житлово-комунальні послуги та послуги з вивезення твердих побутових відходів, у разі різниці між зареєстрованими та фактично проживаючими особами у конкретному домоволодінні, рішенням виконавчого комітету Солоницівської селищної ради від 28.11.2023 № 704 затверджено механізм встановлення фактично проживаючих осіб у домоволодінні та форму відповідної довідки.

☝🏻Куди звертатися?

Для жителів смт Солоницівка, с. Подвірки, с. Сіряки – до уповноваженої особи, Позенко Ольги Федорівни (смт Солоницівка,
вул. Визволителів, 6): понеділок, середа – 9.00-15.00 (перерва – 12.00-12.45), кожна друга, четверта середа місяця – відвідування домоволодінь.
По старостинським округам – до старост.

⁉️Що потрібно для отримання довідки?

Уповноваженій особі, або старості пред’являється витяг про зареєстрованих в житловому приміщенні осіб та подається документ (або його копія), що підтверджує відсутність особи за зареєстрованим місцем проживання.

🔰Таким документом може бути:

- довідка з навчального закладу про навчання на очній формі зареєстрованої у домоволодінні особи за межами області (країни);
- копія закордонного паспорту, якщо зареєстрована у домоволодінні особа перебуває за межами країни (всіх сторінок);
- довідка з військової частини про проходження військової служби особою, зареєстрованою у домоволодінні;
- довідка з місця роботи з обов’язковим зазначенням графіку роботи, у разі якщо зареєстрована у домоволодінні особа  працює за межами області;
- копію довідки внутрішньо переміщеної особи, якщо особа зареєструвалася як така за межами громади.

⁉️Що робити, якщо вищезазначені документи відсутні?

У цьому випадку довідка буде складена старостою, або уповноваженою особою з обов’язковим відвідуванням домоволодіння. Підтвердженням факту не проживання зареєстрованих осіб будуть підписи сусідів.

🔹Чи є термін дії довідки?

Так, довідки діє протягом 3-х місяців з дати її видачі.

У разі неподання до комунальних підприємств Солоницівської селищної ради оновленої довідки про фактично проживаючих осіб, нарахування житлово-комунальних послуг та послуг з вивезення твердих побутових відходів здійснюватиметься в повному обсязі в залежності від кількості зареєстрованих у домоволодінні осіб.