До уваги громадян щодо можливості отримувати окремі соціальні послуги

Дата: 28.11.2023 18:51

Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю, за результатами проведення конкурсу з визначення програми (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, яким надається фінансова підтримка з державного бюджету, у 2023 році визначено 4 переможці:

ГО «Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю зі слуху «Українське товариство глухих» УТОГ (переклад жестовою мовою, соціальна адаптація);

ГО «Центр сприяння дітям з синдромом Дауна «БЕБІКО» (денний догляд для молоді з синдромом Дауна, соціальна адаптація);

ГО «Товариство батьків дітей з інвалідністю та їх друзів «ЗОРЯ НАДІЇ»;

ГО «Всеукраїнська громадська організація осіб з інвалідністю «Інститут реабілітації та соціальних технологій» (сприяння працевлаштуванню через допомогу у пошуку роботи).

У територіальних громадах Харківської області соціальні послуги з перекладу жестовою мовою та соціальної адаптації може надавати Харківська обласна організація «Українське товариство глухих» УТОГ, яка є осередком громадської організації «Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю зі слуху «Українське товариство глухих» УТОГ.

Детальну інформацію щодо можливості отримувати соціальні послуги можна дізнатися в «Центрі надання соціальних послуг Солоницівської селищної територіальної громади» за номером телефону +380505468980.