Дата: 16.11.2023 23:03

Солоницівська селищна рада відповідно до Положення про проведення конкурсу на створення офіційної символіки (прапора) Солоницівської селищної територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Солоницівської селищної ради від 08.11.2023 № 681, оголошує про початок подачі заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт.

Конкурс проводиться з метою визначення найкращих конкурсних робіт із створення офіційної символіки Солоницівської селищної територіальної громади, а саме створення ескізу герба Солоницівської селищної територіальної громади.

У конкурсі можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи, як індивідуально, так і колективно.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Для участі у конкурсі особа подає заявку та документи визначені Положенням.

Подача учасником конкурсної роботи означає його згоду на її подальше редагування та використання з метою проведення конкурсу.

На конкурс зі створення прапора Солоницівської селищної територіальної громади учасник подає (надсилає) такі документи:

- заявку на участь у конкурсі у довільній формі із зазначенням прізвища, ім’я по-батькові конкурсанта або групи конкурсантів, дати народження, контактного телефону, місця проживання та згоди на обробку персональних даних;

- кольорове зображення прапора громади на аркуші паперу формату А-4 та в електронному вигляді у форматі jpg, png або gif з розширенням не менше 600 dpi;

- короткий послідовний опис прапора громади із зазначенням його значення зображених елементів, символів (на аркуші паперу формату А-4 та в електронному вигляді у форматі doc, docx);

Конкурсні роботи надсилаються до 30.11.2023 поштою або подаються безпосередньо на адресу Солоницівської селищної ради: вул. Визволителів, 6, смт Солоницівка, Харківський район, Харківська область,  62370.