До уваги громадян, котрі використовують паливну деревину в якості палива для опалення

Дата: 02.11.2023 09:53

До уваги громадян,

котрі використовують паливну деревину в якості палива для опалення

За повідомленням філії «ЖОВТНЕВЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» для сталого проходження опалювального періоду 2023/2024 років громадяни, які використовують паливну деревину в якості палива для опалення, мають можливість придбати деревину.

Громадянам, для придбання деревини, створений онлайн магазин дров для населення «ДроваЄ» (https://drovae.gov.ua/). Щоб придбати лісопродукцію потрібно пройти авторизацію, зробити замовлення та оплатити рахунок.

Також, можна звернутися безпосередньо до філії або лісництва (Харківська область, Харківський район, м. Мерефа, вул. Лесі Українки, 63, склад філії (місце розташування) Мерчанське лісництво) із заявою на придбання дров.  У заяві потрібно вказати обсяг деревини, адресу проживання, паспортні дані та РНОКПП (для внутрішньо переміщених осіб додається довідка про взяття на облік). Під час подання заяви особа отримує від координатора реалізації дров для населення контактні дані представника лісництва, відповідального за відпуск дров. Отримати та оплати рахунок, відповідно до вказаного в заяві обсягу деревини та здійснити оплату можна у будь-якому відділенні банку або через інтернет-банкінг (Приват24 тощо).

Вартість деревини за куб. метр з ПДВ:

І групи – 1500 грн;

ІІ та ІІІ групи 1146 грн.

Контактна особа – менеджер (управитель) зі збуту
 Абрамова С.О., контактний телефон +380969182306.