Пошук

Асоціація приватних роботодавців інформує

Дата: 15.09.2023 09:29
Кількість переглядів: 82

Асоціація приватних роботодавців реалізує проєкт "Центр підприємницьких ініціатив ветеранів "Новий відлік"

Мета проекту — допомогти ветеранам у започаткуванні, поновленні та розвитку власного бізнесу, забезпечити можливості влаштувати гідне життя ветеранам та їх сім’ям, підвищити конкурентоздатність ветеранського бізнесу, зробити популярним підприємництво як спосіб самозайнятості серед ветеранів та створити передумови для появи нових робочих місць.

В рамках активностей проєкту будуть проведені навчальні заходи та надані консультації учасникам (податковий та юридичний консалтинг, консультування з бізнес-планування, фінансів та обліку, залучення зовнішнього фінансування та грантів; консультування з маркетингу та продажів, управління персоналом, тощо). Цільова аудиторія проєкту: ветерани, ветеранки та члени їх родин.

На курсі розглянемо:

1. Реєстрація бізнесу. Вибір форми оподаткування

2. Як вибрати успішну бізнес-модель.

3. Ефективні комунікації

4. Управлінський облік

5. Продажі та робота з клієнтами

6. Робота з командою

7. Гранти для ветеранів. Як отримати.

По закінченню курсу учасники застосують отримані знання, що допоможуть відновити власну справу, підвищити продажі, розширити асортимент продукції чи послуг, вийти на нові ринки тощо.

Протягом реалізації заходів проєкту учасники отримають консультації від експертів проєкту для розробки бізнес-плану та підготують проєктні заявки і подадуть їх для отримання грантів на розвиток власного бізнесу. Експерти проєкту мають практичний досвід ведення власної справи, проведення тренінгів та надання консультацій не менше 10 років.

Команда проєкту має досвід допомоги у залученні грантових коштів з 2015 року. Участь у проєкті безкоштовна. Початок занять: 16 вересня 2023

Реєстрація: https://forms.gle/Xstb9PUbCL6t3P4P6

Кожен зареєстрований учасник отримає програму заходу.

Контактна інформація: asprro@gmail.com, +380632326280 Наталія

Цей захід проводиться ГО «Асоціація приватних роботодавців» у рамках проєкту “Центр підтримки підприємницьких ініціатив ветеранів "Новий відлік" за підтримки "Український ветеранський фонд"


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь