Пошук

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє

Дата: 23.08.2023 16:29
Кількість переглядів: 93

Яким чином необхідно підприємцю платнику єдиного податку програмувати найменування товарів в РРО та/або ПРРО?

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що згідно з пунктом 11 статті 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» суб’єкти господарювання зобов’язані проводити розрахункові операції через РРО та/або ПРРО для підакцизних товарів із використанням режиму програмування із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД, найменування товарів, цін товарів та обліку їх кількості.

Тобто, у випадку торгівлі товарами, які не належать до підакцизної групи, програмування найменування таких товарів здійснюється таким чином, щоб відображати споживчі ознаки товару (послуги) та ідентифікувати належність такого товару (послуги) до товарної групи чи послуги.

Ця норма стосується тільки ФОП на єдиному податку, крім тих, що здійснюють реалізацію підакцизних товарів, технічно складних побутових товарів, лікарських засобів та виробів медичного призначення, ювелірних виробів


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь