Пошук

До уваги постраджалих внаслідок підриву греблі Каховської гідроелектростанції

Дата: 21.08.2023 19:53
Кількість переглядів: 79

До уваги громадян, які постраждали внаслідок підриву російською федерацією греблі Каховської гідроелектростанції.

З метою підтримки громадян Урядом запроваджено надання одноразової матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву російською федерацією греблі Каховської гідроелектростанції.

Постраждалим населенням визнаються особи, які на момент підриву російською федерацією греблі Каховської гідроелектростанції проживали/були зареєстровані/задекларовані в населених пунктах, що розташовані в районах підтоплень Миколаївської та Херсонської областей.

До постраждалого населення також належать особи, які перемістилися після 6 червня 2023 р. з тимчасово окупованих російською федерацією територій Миколаївської та Херсонської областей, для яких не визначена дата завершення тимчасової окупації відповідно до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, затвердженого наказом Мінреінтеграції від 22 грудня 2022 р. № 309, та які були зареєстровані/задекларовані до 6 червня 2023 р. в населених пунктах, що включені до переліку населених пунктів, що розташовані в районах підтоплень Миколаївської та Херсонської областей.

Матеріальна грошова допомога призначається одноразово у розмірі 5000 гривень на одну постраждалу особу в разі звернення за такою матеріальною грошовою допомогою не пізніше ніж до 31 жовтня 2023 року (включно).

Питання виплати матеріальної грошової допомоги розглядається за умови надання постраждалою особою наступних документів:

документа, що посвідчує особу, або єДокумента;

документа, що підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті);

свідоцтва про народження дитини або відображення в електронній формі інформації, що міститься у свідоцтві про народження, виготовленому на паперовому бланку (е-свідоцтво про народження).

Інформація про неповнолітню дитину включається до заяви одного з батьків, який належить до постраждалого населення.

Заяву про надання матеріальної грошової допомоги особі, яка визнана судом недієздатною, може подати її законний представник (для недієздатних осіб, яким призначено опікуна), уповноважена особа органу опіки та піклування (для недієздатних осіб, яким опікуна не призначено або втрачено з ним зв’язок під час надзвичайного або воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях).

У разі втрати особою документів, що підтверджує особу, можуть бути пред’явлені їх копії (сканкопії/фотокопії), або використовуються відомості з Єдиного державного демографічного реєстру та інших державних інформаційних ресурсів.

Постраждала особа може звернутись із заявою до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення (управління соціального захисту населення Харківської районної державної адміністрації), або заява може бути подана особисто постраждалою особою до посадових осіб селищної ради, за адресою фактичного місця проживання.

 

Прийом документів проводиться спеціалістами відділу соціальних гарантій та охорони здоров'я Солоницівської селищної ради та спеціалістами відділу «Центр надання адміністративних послуг» за наступними адресами:

смт Солоницівка, вул. Слобожанська (колишня Пушкіна), 25;

смт Пересічне, вул. Захисників, буд. 5,

с. Двурічний Кут, вул. Центральна, 2,

смт Вільшани, вул. Центральна/вул. Ветеринарна, 4/1.

Телефон для довідок–+38 063 125 91 52


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь