Оголошується конкурс оцінювачів з проведення експертної грошової оцінки об’єктів нерухомого майна, що належать до комунальної власності

Дата: 21.07.2023 13:36

Солоницівська селищна рада оголошує конкурс оцінювачів з проведення експертної грошової оцінки об’єктів нерухомого майна, що належать до комунальної власності Солоницівської  територіальної громади, з метою переоцінки основних фондів для цілей бухгалтерського обліку, а саме: нежитлові приміщення № 101-124 першого поверху в будівлі літ. «А-5» загальною площею 440.4 м2, яка розташована за адресою: Харківська обл., Харківський р-н, смт Солоницівка, вул. Енергетична, б. 3.

Конкурс відбудеться «16» серпня 2023 року о 15.00 год. за адресою:

62370, Україна, Харківська область, Харківський район, смт Солоницівка, вул. Визволителів, б. 6, Солоницівська селищна рада.

Строк подання конкурсної документації припиняється за чотири робочих дні до оголошення дати проведення конкурсу: до «09» серпня 2023 року (включно).

Пакет підтвердних документів, які подаються на конкурс:

• заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за формою (додаток 1);
  • копія документа, що посвідчує особу – для фізичних осіб (копія паспорту (1,2 та сторінка із зазначенням останнього місця проживання) та копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків; за необхідності - належним чином завірена довіреність, що видана представнику фізичної особи;
  • завірена належним чином копія виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців;
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів таких оцінювачів;
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності (при наявності);
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);
  • згода на обробку персональних даних;
  • проект завдання на виконання послуг з виконання робіт з незалежної оцінки обєкта нерухомого майна (технічне завдання).

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, обов’язково робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки об’єктів нерухомого майна». У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією (пропозиція щодо ціни виконання робіт, пропозицію щодо строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він невизначений в інформації про проведення конкурсу, кількість звітів про незалежну оцінку майна, що складені за попередні 24 місяці).

Конкурсна документація не приймається у разі невідповідності оформлення конкурсної документації або несвоєчасності її подання.

Місцезнаходження комісії: Харківська обл., Харківський р-н, смт Солоницівка, вул. Визволителів, б. 6.

Телефон для довідок:  (063) 125 90 68.