До уваги споживачів! Повідомлення про публічну пропозицію (оферту) КП «Солоницівське водопостачання» Солоницівської селищної ради про укладення Публічного договору про надання послуг з централізованого водопостачання

Дата: 17.07.2023 11:35

Відповідно до ст. ст. 11, 633, 634 Цивільного кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690 “Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення”, на виконання Рішення виконавчого комітету Солоницівської селищної ради від 12.07.2023 № 364 «Про визначення виконавцем послуг з централізованого водопостачання КП «Солоницівське водопостачання» Солоницівської селищної ради» підприємство  публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення Публічного договору про надання послуг з централізованого водопостачання.

Договір вважається укладеним через 30 днів з моменту розміщення тексту зазначеного договору на офіційному веб-сайті Солоницівської селищної ради (https://solonytsivska-rada.gov.ua/).  Фактом приєднання Споживача до умов Договору (акцептування договору), є вчинення Споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти Договір, зокрема шляхом оплати рахунка, отриманого від Виконавця послуги, або фактичного отримання послуг.

Публічний договір про надання послуг з централізованого водопостачання.