Шановні жителі Солоницівської громади!

Дата: 08.05.2023 08:10

Скільки б десятиліть не відділяло нас від травня 1945 року, людська пам'ять зберігає і радість подвигів, і сум втрат. Сьогодні ми відзначаємо День пам'яті і примирення на честь жертв Другої світової війни 1939-1945 років. Хоча учасників та свідків тих буремних років меншає, ми пам’ятаємо їх подвиг і передаємо цю пам'ять у спадок своїм нащадкам.

Схиляємо голови й перед українським Героям, що у часи Другої Світової війни незламно боролися за визволення рідної землі від загарбників.

Знаю, що пам’ять про кожного воїна житиме у наших серцях вічно. Зараз українці знову на власні очі бачать, до чого можуть призвести загарбницькі амбіції. Тому ми маємо відвоювати мир і пильно берегти його для нащадків.

З повагою, Солоницівський селищний голова                                                                               Андрій ЛИТВИНОВ