До уваги військовослужбовців та членів їх сімей, членів сімей загиблих або зниклих безвісті.

Дата: 01.05.2023 18:27

В теперішні неспокійні часи особливої уваги потребує захист прав військовослужбовців та членів їх сімей. Поранені військовослужбовці, члени сімей загиблих або зниклих безвісті військовослужбовців, зустрічаються зі складнощами при зборі документів для отримання гарантованих державою допомог, пільг, інших соціальних гарантій.

Військові адвокати громадської організації «Держава і Право» надають безкоштовні юридичні консультації та роз’яснення з приводу того, які права мають члени сімей загиблих або зниклих безвісті військовослужбовців та й самі військовослужбовці у зв’язку з пораненням. За необхідності юристи можуть надавати практичну допомогу у зборі необхідних документів та контролі законності їх розгляду.

Поставити своє запитання можливо в онлайн ЧАТі на сайті https://www.depravo.org/ або телефоном за номером +380 67 775 22 72

Контакти:

Громадська організація «Держава і Право»

пл. Солом’янська, 2, офіс 801, м. Київ, 03035

+380 67 775 22 72, [email protected]