16 березня 2023 року, під головуванням селищного голови Андрія Литвинова, відбулося пленарне засідання чергової L сесії селищної ради VIII скликання.

Дата: 17.03.2023 13:56

До порядку денного чергової сесії було включено та прийнято 57 рішень, які були попередньо опрацьовані та погоджені на постійних комісіях селищної ради.
У зв’язку з різними обставинами троє депутатів склали свої повноваження.
Відповідно постанови Солоницівської селищної територіальної виборчої комісії Харківського району Харківської області від 20.02.2023 року «Про визнання обраним депутатом», було визнано факт початку повноважень депутатів Омельченко Світлани, Веряскіна Костянтина, Капиці Андрія та видано їм посвідчення. Також під час сесійного засідання було внесено зміни до діючих Програм, розглянуто та прийнято відповідні рішення по земельним питанням та інші.