«Війна робить тебе міцним і нездоланним» – харків’янин розповів про свій вступ до бригади «Спартан»

Дата: 03.03.2023 15:41

19-річний нацгвардієць з позивним «Святий» став на захист держави після закінчення 11 класів.

Святий зазначає, що завжди знав про те, що йому потрібно прожити військовий досвід, і тепер розуміє, навіщо.

«Війна робить тебе кам’яним. Міцним і нездоланним у душі», – говорить Святий.

Харків’янин обрав Нацгвардію у 2022 році і відразу підписав контракт з бригадою «Спартан». Спочатку він пройшов курс молодого бійця, а потім пішов на війну. Хлопець був на позиціях спостережних пунктів, будував бліндажі, боронив Руську Лозову, село Уди, Куп’янськ на Харківщині, а з серпня 2022 року тримає фортецю Бахмут.

«Я навідник у БТР4-Е. Нещодавно мою машину підбив противник. Ми завозили людей на залізничну станцію, спускалися з гори, і коли наш другий БТР відпрацьовував по противнику у лісосмузі, то я навів на будівлю, щоб теж почати працювати, і тоді по нам прилетіло. Камулятивний снаряд пройшов наскрізь у БТР. Я відчув це. У мене була обпечена спина», – пригадує нацгвардієць.

Один з девізів штурмової бригади «Спартан»: «Поєднані духом наступу!». Як розповідає харків’янин, його вже нічого не зупинить і не злякає далі виконувати бойові завдання.

«Якщо українці не йтимуть у військо, не буде кому воювати. Я люблю свою родину. І байдуже, скільки мені років, я знаю, що маю їх захистити. І нам зараз потрібні люди, мотивовані відбити ворога, зацікавлені у збереженні України, неповторної країни», – наголошує Святий.

Захисники з бригади «Спартан» підкреслюють: «Ми за крок до перемоги, стань частиною славетної історії! Вступай і наступай!».

Долучитися до штурмової бригади можна через ЦНАПи Харкова та області за такими адресами (щоденно 09.00 – 16.00):

- Харків, проспект Архітектора Альошина, 11;

- Харків, вулиця Чернишевська, 55;

- Харків, Гімназійна набережна, 26;

- Мерефа, вулиця Культури, 2б;

- Богодухів, вулиця Молодіжна, 2;

- Краснокутськ, вулиця Миру, 127;

- Лозова, вулиця Грушевського, 2;

- Первомайський, проспект Незалежності, 1;

- Красноград, вулиця Більовська, 94;

- Зміїв, вулиця Адміністративна, 16.