Солоницівський ЗДО (ясла садок) комбінованого типу «Веселі чоловічки» відзначив 45-річчя заснування закладу

Дата: 18.02.2023 15:42

Солоницівський селищний голова Андрій Литвинов привітав колектив закладу з Днем народження та побажав усім присутнім Перемоги і мирного неба над головою, довгих років роботи та успішної діяльності закладу. «Бажаю величезних сил і цікавих ідей вашим чудовим вихователям та іншим працівникам, терпіння і великої любові до своїх дітей, і найголовніше — щасливого дитинства і променистих усмішок нашим улюбленим вихованцям».
Також Андрій Литвинов привітав зі святом першого директора закладу - Валентину Пенделю, а також передав слова-вітання від першого заступника начальника Харківської районної військової адміністрації Володимира Усова, вручив квіти керівнику закладу та солодощі працівникам закладу.
До вітань приєдналися начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Солоницівської селищної ради Наталія Плотнік, голова Солоницівської профспілкової організації освітян Людмила Стріляна, директор садочку Світлана Христенко