Повідомлення про наміри отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Дата: 23.11.2022 16:08

Товариство з обмеженою відповідальністю «Слобожанський миловар» (ТОВ «Слобожанський миловар») повідомляє про наміри отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Юридична та поштова адреса: 62371, Харківська обл., Харківський
р-н, с. Подвірки, вул. Сумський шлях, будинок, 53.

Електронна пошта: [email protected].ua.

ТОВ «Слобожанський миловар» спеціалізується на виробництві мила та мийних засобів, засобів для чищення та полірування.

На виробничому майданчику за адресою: 62371, Харківська обл., Харківський р-н, с. Подвірки, вул. Сумський шлях, будинок, 53, знаходяться наступні джерела викидів забруднюючих речовин: котли "АОГВ - 100"; котел "OSPREY 180 CF"; ЦМОМ. Пілотеза вальци. Пілотеза симплекс. Пілотеза дуплекс. Пілотеза штамп прес. Змішувач. Транспортер. Упаковка; Котел "Turbomat RN HD 1540";  котел "THS 14|14»; Виробництво гліцерину,цех варки мила, кислотна кімната; виробництво гліцерину,цех варки мила, дільниц.очист. підмильного щелоку; Пневмотранспорт лінії
№№ 1,2; пневмотранспорт лінії №№ 3,4,5; Цех варки мила;  котел ''КОЛВИ - 50''; свічки продувки; котел "HOT - WELL 98"; заточний верстат; токарний верстат; зварювальні роботи; котли «Маяк» - 100Е; лабораторія; акумуляторна; котел  "АОГВ -50"; котел "OSPREY 220 CF"; фільтр-прес; машина з видування ПЕТ пляшок; жиротопка; цех варки мила, дільниця підготовки сировини. ємність розтопки  жиру сирця; реактор приготування рідкого каустику; ємність для накопичення некондиції (Т303)16 м3                                 ємність для переробки некондиції(Т304)16 м3; ємність для збору підмильного лугу (Т305)16 м3. бак для "слопа"(Т51)10м3; баки з лугами; приміщення з жиро вловлювачами; котел паровий "Garioni GMT HP"; котел паровий "Vitomax 200 HS"; приміщення видування пляшок; термозбіжна камера з підігрівом паром (термотунель); ємності надземні, V=5м3; заправна колонка; ємність плавлення жиру; дільниця підготовки сировини; цех рідких миючих засобів. Дільниця приготування кремів. вагова, стіл зважування сипких компонентів; цех рідких миючих засобів; приміщення підготовки технологічного оснащення; зонт від 2-х секційної мийки; приміщення приготування миючих,  дезінфікуючих розчинів; зонт від робочого стола.

Основні забруднюючі речовини: алюмiнiю оксид (у перерахунку на алюмiнiй); залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо); манган та його сполуки (у перерахунку на  діоксид мангану); натрiю гiдрооксид (натр їдкий, сода каустична); нікель та його сполуки в перерахунку на нікель; хром шестивалентний (у перерахунку на триоксид хрому); оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) в перерахунку на діоксид азоту; водень хлористий (соляна кислота) за молекулою HCL; сульфатна кислота (H2SO4 ) [сірчана кислота]; кремнію діоксид; оксид вуглецю; фтористий водень; метан; спирт етиловий; кислота оцтова; кислоти жирнi; НМЛОС (вуглеводні (С12-С19)); речовини у вигляді суспендованих твердих частинок (мікрочастинки та волокна); титану діоксин; аміак; хлор та парникові гази.

Валовий викид забруднюючих речовин складатиме – 13,59631 т/рік.

На підприємстві немає виробництв і технологічного устаткування, на яких повинні впроваджуватись найкращі доступні технології і методи керування. Аналіз даних інвентаризації джерел викидів свідчить про те, що фактичні викиди забруднюючих речовин менші, ніж нормативні граничнодопустимі викиди, заходи щодо скорочення обсягів викидів не плануються. Встановлені нормативи граничнодопустимих викидів дотримуються. Перевищення граничнодопустимих концентрацій на межі санітарно-захисної зони відсутні.

Зауваження та пропозиції громадських організацій та окремих громадян щодо намірів підприємства просимо надсилати в місячний термін після публікації до Харківської обласної військової адміністрації за адресою: 61200, м. Харків, вул. Мироносицька, 33 тел.: 715-73-27
e-mail: [email protected].