До уваги населення, яке використовує тверде паливо (деревину) для опалення будинків!

Дата: 09.11.2022 14:01

Право на отримання деревини паливної мають ВИКЛЮЧНО домогосподарства в яких відсутні інші альтернативні види опалення (газове, електричне, тощо), окрім дров’яного, і не отримували безкоштовно допомогу (від благодійних, релігійних організацій тощо) у вигляді деревини паливної.

Для отримання безкоштовної деревини паливної необхідно в термін до 16 листопада 2022 року звернутися із письмовою заявою до відділу соціальних гарантій та охорони здоров’я Солоницівської селищної ради.

При собі мати наступні документи:

- паспорт громадянина України або іншого документу, що посвідчує особу;

- документ, що підтверджує повноваження законного представника (у разі, якщо заяву подає законний представник);

- реєстраційний номер облікової картки платника податків; документ, що підтверджує відповідний соціальний статус (за наявності);

- інші документи, що підтверджують належність заявника до відповідного домогосподарства.

ПЕРШОЧЕРГОВЕ право на отримання деревини паливної мають:

- одиноко проживаючі особи/подружжя похилого віку;

- сім’ї до складу яких входять особи з інвалідністю І групи;

- сім’ї до складу яких входять діти з інвалідністю підгрупи «А»;

- сім’ї до складу яких входять лише непрацездатні особи (діти, пенсіонери, особи з інвалідністю, тощо);

- сім’ї, у яких виховуються троє та більше дітей, у тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- одинокі батько чи мати, які мають на вихованні дітей віком до 14 років;

- сім’ї, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.

ВАЖЛИВО! Якщо у домогосподарстві проживає та зареєстрована особа, яка відноситься до однієї з вище перелічених категорій громадян, необхідно надати документи, підтверджуючі таку приналежність (це може бути: пенсійне посвідчення, довідка МВСЕК про групу інвалідності, тощо).

Прийом заяв разом з відповідними документами здійснюється відділом соціальних гарантій та охорони здоров’я Солоницівської селищної ради за адресами:

- смт Солоницівка, вул. Пушкіна, буд. 25, тел. 050-575-09-20

- смт Пересічне, вул. Захисників, буд. 5, тел. (05763)44001

- с. Двурічний Кут, вул. Центральна, 2, тел. (05763)44001

- смт Вільшани, вул. Центральна/вул. Ветеринарна, 4/1, тел.096-333-76-80

- с. Протопопівка, вул. Центральна, 47 (старостат).

Отримати консультацію можливо за телефоном: тел. 050-575-09-20