До уваги керівникі підприємств, установ та організацій – споживачам теплової енергії (лікувальним, дошкільним, навчальним та іншим закладам соціального призначення)

Дата: 04.07.2022 16:48

Управлінням Держенергонагляду у Харківській області направлено інформаційні листи на адреси підприємств, установ та організацій Харківської області з переліком організаційнотехнічних заходів щодо підготовки теплових господарств, та порядку визначення стану їх готовності до роботи в опалювальний період 2022/2023 р.р. згідно з вимогами Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду (далі – ППТГдоОП), затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житловокомунального господарства України від 10.12.2008р. №620/378, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31 грудня 2008 року за №1310/16001. Відповідно до п.5 «Плану основних заходів з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньозимовий період 2022/2023 років», затвердженого розпорядженням голови Харківської обласної військової адміністрації від 19 травня 2022 року №51 В, стан готовності теплових господарств повинен бути визначений до 01 жовтня 2022 року та, згідно ППТГдоОП, підтверджений Актом готовності до роботи в опалювальний період 2022/2023 року.

З вищезазначеним інформаційним листом можна ознайомитись за цим посиланням:

Лист