Губернатор Харківщини Олег Синєгубов інформує

Дата: 23.02.2022 16:49

У Харківській області на 30 днів запроваджують надзвичайний стан.

Хочу заспокоїти жителів Харківщини: введено не воєнний, а надзвичайний стан. Комендантська година вводитися не буде!

На цьому наголосив під час брифінгу із представниками ЗМІ.

Що зміниться для жителів? І надалі зберігаємо спокій. Надзвичайний стан вводиться для того, щоб силові, правоохоронні, прикордонні компоненти держави були більш ефективними в сьогоднішніх умовах.

Жителі Харківщини можуть побачити більше перевірок на дорогах, більше контролю на вулицях та біля державних установ тощо.

Закликаю всіх жителів області та ЗМІ: довіряйте новинам лише з офіційних джерел інформації. Зокрема відслідковуйте сайти ОДА, міської ради, офіційні структури та відомства.

Щоденно о 10:00 будуть проводитися брифінги Оперативного штабу, щоб населення Харківської області було поінформоване та захищене!