Дата: 22.02.2022 10:47

Солоницівська селищна рада оголошує про проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Солоницівської селищної ради»

Правові підстави проведення конкурсу:

Закон України «Про соціальні послуги», Типове Положення про центр надання соціальних послуг, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 р. № 177, Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 р. № 200, рішення виконавчого комітету Солоницівської селищної ради від 18 лютого 2022 р. № 87 «Про створення конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Солоницівської селищної ради», затвердження її складу та Порядку проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Солоницівської селищної ради».

Найменування закладу:

Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг Солоницівської селищної ради»

Умови оплати праці: умови оплати праці визначаються відповідно до контракту з керівником комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Солоницівської селищної ради» та не можуть бути меншими, ніж передбачено чинним законодавством України.

Вимоги до претендентів:

вища освіта ІІ рівня вищої освіти за ступенем магістра та спеціальності відповідної галузі знань;

стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше 5 років;

вільне володіння державною мовою.

Для участі у конкурсному відборі необхідно надати до селищної ради наступні документи:

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його  невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи не менше п’яти років на день їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- заяву про відсутність близьких родичів у складі конкурсної комісії;

письмову заяву про участь у конкурсі (додається).

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Термін подання документів для участі у конкурсному відборі з 22 лютого  2022 року по 23 березня 2022 року, пн-чт з 8:00 до 17:00,
пт з 08-00 до 16-45 (обідня перерва з 1
2:00 до 12:45), крім вихідних, до виконавчого комітету Солоницівської селищної ради, за адресою: 62370, Харківська область, Харківський район, смт Солоницівка, вул. Визволителів, 6, тел.: 783-71-10, (05763) 72-610