До уваги жителів громади щодо надання послуги пільгового (безоплатного) зубопротезування

Дата: 15.02.2022 23:41

Доводимо до відома, що кожна особа, яка зареєстрована на території Солоницівської селищної ради має можливість отримати послугу пільгового (безоплатного) зубопротезування.

Для цього необхідно звернутися до Комунального некомерційного підприємства Солоницівської селищної ради «Медичний центр «ЗДОРОВ’Я+» Харківського району» за адресою: смт Солоницівка, вул. Енергетична, 4-В, 3 поверх, каб. 37, тел. 063-125-82-63. (Прийомні дні: вівторок, середа, четвер з 9.00 до 13.00).

Гранична сума, що виділяється з бюджету Солоницівської селищної ради на пільгове зубопротезування однієї особи, становить 2000,00 грн. Періодичність пільгового зубопротезування – не частіше ніж 1 раз на 2 роки.

Детальну інформацію щодо умов та порядку пільгового (безоплатного) зубопротезування можна отримати у відділі соціальних гарантій та охорони здоров’я Солоницівської селищної ради за номерами телефонів: (05763) 7 33 53, 050 575 09 20.