Дергачівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 14.02.2022 09:47

Метою сімейного патронату є забезпечення права кожної дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах, виховуватися у сприятливому та безпечному сімейному середовищі шляхом відновлення здатності батьків (осіб, які їх замінюють) опікуватися дитиною та виховувати її, а в разі неможливості – вчинення заходів щодо захисту дитини та прийняття рішень щодо її влаштування до постійної форми сімейного виховання, яка найбільше відповідає потребам дитини.

Патронатний вихователь – особа, яка за участю членів сім’ї надає послуги з догляду, виховання та реабілітації дитини у своїй сім’ї. До сім’ї патронатних вихователів можуть бути влаштовані діти віком від народження до 18 років.

Маєте можливість підтримати дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах - звертайтеся за більш детальною інформацією до Дергачівської районної філії ХОЦЗ.