Службою у справах дітей Солоницівської селищної ради проведено захід з неповнолітніми суб’єктами пробації

Дата: 03.02.2022 16:38

02.02.2022 року на базі Харківського районного відділу №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області спільно з представником служби у справах дітей Солоницівської селищної ради Харківського району був проведений захід з неповнолітніми суб’єктами пробації на тему: «Моя країна – Україна».

У всьому світі кожен повинен знати, що Батьківщина є лише одна. Українці мають славну історію та традиції, мають свої Державні національні символи, які люди знають та бережуть. Представник служби у справах дітей Юлія Макарова зазначила, що необхідно розширювати та закріплювати свої знання про Україну, вивчати історію, звичаї та культуру українського народу.

Під час заходу неповнолітні суб’єкти пробації, які перебувають на обліку прийняли участь в малюванні Національного прапору України власними руками. Усе пройшло в теплій, дружній атмосфері та усі присутні отримали масу задоволення.